КНИГА ТИЖНЯ

“Книга радощів” – вже у продажу!

Шановні читачі! Щойно надійшла у продаж абсолютно нова “Книга радощів розумної дитини”. У книзі ви знайдете багато цікавого та все, що принесе дитині радість: свята, розваги, забави, казкові герої та багато іншого! Шукайте новинку в фірмових магазинах “Розумна дитина”.

Шановні читачі!

Шановні читачі!

26 травня о 16:20 слухайте Українське Радіо (УР-1) та передачу “Код досвіду” з ведучою Анною Данько. Її гість – директор ВД “Розумна дитина” Ольга Сімонова.

Зустрічайте нову книгу!

Зустрічайте нову книгу!

Шановні читачі! Нарешті ми дочекалися виходу нашої новинки – збірки казок братів Ґрімм “Казки бабусі Метелиці” у перекладі Михайла Таранька! Шукайте книгу у фірмових магазинах “Розумна дитина” за адресами:

ТЦ “ГЛОБУС”, 3 лінія, вул. Інститутська, 2 (майдан Незалежності)

ТЦ “УКРАЇНА”, 3 поверх, Проспект Перемоги 3

ТЦ “ОЛІМПІЙСЬКИЙ”, 3 поверх, вул. Велика Васильківська, 72-А

Друге видання

Друге видання “Друзяк” – вже скоро!

Шановні читачі! Маємо повідомити, що готується друге видання збірки віршів Платона Воронька “Друзяки”. Нагадуємо, що перше видання було повністю розпродано.

До

До “Розумної дитини” завітав Перший Національний!

3 листопада у гості до “Розумної дитини” завітала знімальна група Першого Національного телеканалу. Ми підготували сюжет для програми “Книга.UA”. Невеличкий фоторепортаж з місця зйомок.  

Шановні відвідувачі сайту!

Шановні відвідувачі сайту!

Наш сайт знаходиться у реконструкції. Вибачте за технічні незручності.

Франкфуртський книжковий ярмарок запросив

Франкфуртський книжковий ярмарок запросив “Розумну Дитину” до участі у 70-му ювілейному заході

Закінчився 69-ий Франкфуртський книжковий ярмарок. Дякуємо організаторам за бездоганну роботу і повагу до видавців та інших учасників та гостей ярмарку. До зустрічі у 2018 році!

Франкфуртський книжковий ярмарок вже розпочався!

Франкфуртський книжковий ярмарок вже розпочався!

Розпочалась головна книжкова подія світу – Франкфуртський книжковий ярмарок. “Розумна Дитина” чекає на відвідувачів на стенді J95, зала 3.0. Почесний гість цього року – Франція.

“Розумна дитина” їде до Франкфурта-на-Майні

Головна книжкова подія світу, Франкфуртський книжковий ярмарок, відбудеться з 11 по 15 жовтня. Цього року “Розумна дитина” чекає на відвідувачів ярмарку в залі 3.0 на стенді J95.

Кращі українські митці проілюстрували книгу казок братів Ґрімм

Кращі українські митці проілюстрували книгу казок братів Ґрімм

Майже закінчено роботу над книгою “Казки бабусі Метелиці” братів Ґрімм. Цікаво, що автором перекладу українською мовою є видатний письменник, перекладач, видавець, редактор, “львівський Оле-Лукойє”, власник відомого у свій час львівського видавництва “Світ дитини” Михайло Таранько. Книгу проілюстрував цілий “оркестр” найвідоміших художників нашої країни, серед них Кость Лавро, Іван Кравець, Михайло Александров, Олег Петренко-Заневський, Наталя Котилевська та інші.