КНИГА ТИЖНЯ

Готується нова книга!

Готується нова книга!

Шановні читачі, раді повідомити, що незабаром побачить світ продовження книги Оле Лейсена “Правдива історія адмірала Брехунеля” – “Іграшка на щастя”. Новинку проілюструє художник Михайло Александров.  

Франкфуртський книжковий ярмарок вже розпочався!

Франкфуртський книжковий ярмарок вже розпочався!

Не пропустіть головну книжкову подію року – Франкфуртський книжковий ярмарок – 2018! Захід відбудеться у стінах виставкового центру Messe у місті Франкфурт-на-Майні, Німеччина, з 10 по 14 жовтня.

Фахівці рекомендують

Фахівці рекомендують “Правдиву історію адмірала Брехунеля”!

Повний текст – на сайті проекту Національної бібліотеки України для дітей “КЛЮЧ”.

Одне з найстаріших дитячих видавництв незалежної України «Розумна дитина» (Київ) від заснування спеціалізується на якісній вишуканій книжці для наймолодших подарункового формату та має значну сталу аудиторію шанувальників, які люблять і культивують (часто в кількох поколіннях поспіль!) родинне читання. Час-по-час воно радує читача також великоформатними вишукано ілюстрованими книжками для молодших школярів, кожна з яких має власну «родзинку» та стає культурною подією вітчизняного книжкового ринку й не лише. Адже до створення цих книг-«подарунків» залучаються культові художники-ілюстратори, котрим надається необмежена можливість для самовираження та оригінальні якісні тексти. […]

“Книга радощів” – вже у продажу!

Шановні читачі! Щойно надійшла у продаж абсолютно нова “Книга радощів розумної дитини”. У книзі ви знайдете багато цікавого та все, що принесе дитині радість: свята, розваги, забави, казкові герої та багато іншого! Шукайте новинку в фірмових магазинах “Розумна дитина”.

Шановні читачі!

Шановні читачі!

26 травня о 16:20 слухайте Українське Радіо (УР-1) та передачу “Код досвіду” з ведучою Анною Данько. Її гість – директор ВД “Розумна дитина” Ольга Сімонова.

Зустрічайте нову книгу!

Зустрічайте нову книгу!

Шановні читачі! Нарешті ми дочекалися виходу нашої новинки – збірки казок братів Ґрімм “Казки бабусі Метелиці” у перекладі Михайла Таранька! Шукайте книгу у фірмових магазинах “Розумна дитина” за адресами:

ТЦ “ГЛОБУС”, 3 лінія, вул. Інститутська, 2 (майдан Незалежності)

ТЦ “УКРАЇНА”, 3 поверх, Проспект Перемоги 3

ТЦ “ОЛІМПІЙСЬКИЙ”, 3 поверх, вул. Велика Васильківська, 72-А

Друге видання

Друге видання “Друзяк” – вже скоро!

Шановні читачі! Маємо повідомити, що готується друге видання збірки віршів Платона Воронька “Друзяки”. Нагадуємо, що перше видання було повністю розпродано.

До

До “Розумної дитини” завітав Перший Національний!

3 листопада у гості до “Розумної дитини” завітала знімальна група Першого Національного телеканалу. Ми підготували сюжет для програми “Книга.UA”. Невеличкий фоторепортаж з місця зйомок.  

Шановні відвідувачі сайту!

Шановні відвідувачі сайту!

Наш сайт знаходиться у реконструкції. Вибачте за технічні незручності.

Франкфуртський книжковий ярмарок запросив

Франкфуртський книжковий ярмарок запросив “Розумну Дитину” до участі у 70-му ювілейному заході

Закінчився 69-ий Франкфуртський книжковий ярмарок. Дякуємо організаторам за бездоганну роботу і повагу до видавців та інших учасників та гостей ярмарку. До зустрічі у 2018 році!